Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zobacz również: Akademia dla Mężczyzn

 

Strona główna

O Akademii...

Akademia Rozwoju Osobistego - Biała Róża powstała z ogromnej potrzeby serca.
Jest firmą szkoleniową, specjalizującą się w szkoleniach z szeroko pojętego rozwoju osobistego człowieka. W ramach działalności akademii oferuję szkolenia zamknięte dla firm i instytucji, jak również szkolenia otwarte na terenie całej Polski. W Akademii prowadzone są prowadzone są kursy, szkolenia, warsztaty oraz coaching. W zakresie moich zainteresowań znajduje się także poznawanie, badanie, rozwijanie oraz rozpowszechnianie wiedzy na temat możliwości ludzkiego potencjału - szukam technik i metod rozwoju osobistego wraz z ogromem możliwości, które dają najnowsze zdobycze psychologii, filozofia wschodu i inne nauki humanistyczne.

Moją intencją jest wspieranie ludzi, grup społecznych, firm i organizacji w ich rozwoju.
Klientom indywidualnym pomagam przepracować problemy, zwiększyć motywację, wskazywać nowe możliwości i ostatecznie podnieść jakość ich życia na wyższy poziom.

Nowe umiejętności i zdolność radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych moi klienci zdobywają na bazie własnych doświadczeń z poszanowaniem dotychczasowej wiedzy i systemu wartości, który wyznają. Każdego człowieka traktuję integralnie, uwzględniając psychikę, emocje, ciało i wymiar duchowy.

W swojej pracy stawiam na osobisty i partnerski kontakt oraz najwyższą jakość świadczonych
usług. Z doświadczenia wiem, że nie ma dwóch identycznych przypadków, każdy człowiek ma inne przekonania, oczekiwania i różne cele, dlatego staram się dopasować każde szkolenie czy spotkanie indywidualne do określonych potrzeb mojego klienta.

Jeśli mój sposób myślenia jest Ci bliski, zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie !

Iwona Mazurek