This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zobacz również: Akademia dla Mężczyzn

 

Strona główna

O Akademii...

Akademia Rozwoju Osobistego - Biała Róża powstała z ogromnej potrzeby serca.
Jest firmą szkoleniową, specjalizującą się w szkoleniach z szeroko pojętego rozwoju osobistego człowieka. W ramach działalności akademii oferuję szkolenia zamknięte dla firm i instytucji, jak również szkolenia otwarte na terenie całej Polski. W Akademii prowadzone są prowadzone są kursy, szkolenia, warsztaty oraz coaching. W zakresie moich zainteresowań znajduje się także poznawanie, badanie, rozwijanie oraz rozpowszechnianie wiedzy na temat możliwości ludzkiego potencjału - szukam technik i metod rozwoju osobistego wraz z ogromem możliwości, które dają najnowsze zdobycze psychologii, filozofia wschodu i inne nauki humanistyczne.

Moją intencją jest wspieranie ludzi, grup społecznych, firm i organizacji w ich rozwoju.
Klientom indywidualnym pomagam przepracować problemy, zwiększyć motywację, wskazywać nowe możliwości i ostatecznie podnieść jakość ich życia na wyższy poziom.

Nowe umiejętności i zdolność radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych moi klienci zdobywają na bazie własnych doświadczeń z poszanowaniem dotychczasowej wiedzy i systemu wartości, który wyznają. Każdego człowieka traktuję integralnie, uwzględniając psychikę, emocje, ciało i wymiar duchowy.

W swojej pracy stawiam na osobisty i partnerski kontakt oraz najwyższą jakość świadczonych
usług. Z doświadczenia wiem, że nie ma dwóch identycznych przypadków, każdy człowiek ma inne przekonania, oczekiwania i różne cele, dlatego staram się dopasować każde szkolenie czy spotkanie indywidualne do określonych potrzeb mojego klienta.

Jeśli mój sposób myślenia jest Ci bliski, zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie !

Iwona Mazurek